O nás

Pavel Krejza

Je typem lektora, který staví na navázání velmi dobrého vztahu s posluchači. Při probírání daných témat vychází především z praxe. Všechna jeho školení jsou interaktivní, posluchač je vtažen do děje a musí sám přemýšlet o tématu. Lektor používá příměrů a navozuje konkrétní modelové situace, které vedou k lepšímu pochopení problému. Je vstřícný, tvůrčí, dynamický, rozhodný, přesvědčivý a jako pozitivní vlastnost vidí i jeho smysl pro humor. Na základě nestranného hodnocení od klientů, neustále zdokonaluje své školící programy.
Dvacetiletá praxe v obchodních a manažerských pozicích. Posledních dvanáct let se kromě obchodu věnuje tréninku a vzdělávání dospělých. Zaměřuje se především na oblast obchodních dovedností, psychologie prodeje, typologie zákazníků a práce s emocemi. Dále potom na aktivní koučink obchodních zástupců přímo v terénu. Má 10 let zkušeností v oblasti internetové reklamy.

Přednosti lektora
-    Všechny jeho kurzy vychází z praktických zkušeností.
-    Lidský, neškrobený přístup k posluchačům.
-    Rychlé navázání důvěry a porozumění.

Profesní praxe

2010 – současnost
                     Samostatná školicí a lektorská činnost
2008 - 2010  INTERNETTRADING  obchodní ředitel oblast Morava (školící činnost, doplnění a stabilizace obchodní sítě, zodpovědnost za chod a rozvoj celé oblasti)
                     MAFRA a.s. školící a lektorská činnost
2007 – 2008 Samostatná školicí a lektorská činnost
                    Částečná spolupráce se společností Credoma (nebankovní úvěry)
2005 – 2007 INTERNETTRADING  výkonný ředitel společnosti (školící činnost, spolupráce při založení nové     společnosti MediaTrading, tvorba evidenčního a administračního systému, spolurozhodování o další obchodní strategii společnosti, plánování reklamních kampaní)
2001 – 2005 INTERNETTRADING - trenér, školitel (tvorba systému školení, příprava veškerých materiálů, prodej internetové reklamy)
1999 - 2001    KRC team - (vzdělávání v oblasti komunikace, obchodu, ekonomiky a řízení společnosti, školící činnost

 

 

Kontakt

Firemní vzdělávání a školení - PAVEL KREJZA IČO: 69527318 Zázemí:
Brno
Praha
Přerov

Sídlo:
Na odpoledni 13
Přerov 75002
605780128
pvlkrejza@gmail.com